Dažniausiai užduodami klausimai

Prieš siunčiant žinutę, siūlome paskaityti dažniausiai užduodamus klausimus:

Kiek kainuoja prekių pristatymas?

Perkant prekių už 50€ ir daugiau, pristatymas Lietuvos teritorijoje paštu arba į paštomatą yra nemokamas! Standartinis pristatymo mokestis Lietuvos paštu arba paštomatu yra 2,99€. Pristatant prekes nurodytu adresu naudojantis kurjerio paslauga – pristatymo mokestis yra 3,99€. Pristatymo kaina Europos šalyse yra 8,99€.

Kaip aš galiu apmokėti užsakymą?

Apmokėti už prekes galima banko kortele, el. bankininkyste, naudojantis mokėjimų sistemomis Paysera, Revolut bei PayPal arba atlikti tiesioginį banko pervedimą į atsiskaitomąją sąskaitą. Atsiimant prekes mūsų biure arba iš kurjerio, galimas apmokėjimas ir grynaisiais pinigais.

Kiek užtruks prekių pristatymas?

Didžiuosius Lietuvos miestus prekės įprastai pasiekia per 1 – 2 darbo dienas, iki mažųjų miestelių pristatymas gali trukti 2 – 4 darbo dienas. Prekių pristatymas Europoje trunka 7 – 10 darbo dienų.

Ar ši parduotuvė saugi? Kaip apsaugomi mano asmens duomenys?

Visa Jūsų pateikiama informacija yra saugi, kadangi svetainė naudoja SSL sertifikatą, kuris užšifruoja visą lankytojo suvedamą informaciją. Plačiau apie Jūsų asmens duomenų valdymą: Privatumo politika.

Ar galiu grąžinti man netikusias prekes?

Žinoma! Jeigu persigalvojote, prekes grąžinti galite per 14 dienų. Už grąžinamų prekių pristatymą moka pirkėjas, o užsakymo metu sumokėtas pristatymo mokestis yra negrąžinamas. Plačiau apie prekių pirkimą ir grąžinimą: Taisyklės.

Atsiųskite mums el. laišką

    Kaip mus rasti?

    Verkių g. 29H, Vilnius (parduotuvė Garde-robe Boutique)
    Darbo laikas: I-V 10:00-20:00, VI-VII 10:00-18:00
    Tel.: +370 617 63 888
    El. p. info@babydiva.lt